Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 66 / 4 Kocaeli / İZMİT

Eksen Vinç Prefabrik Konteyner İzmit Kocaeli Bölgesinde faaliyet gösteren 20 yıllık bilgi birikimiyle 2000 yılında kurulmuştur. Temel ilke olarak hızlı ve seri çalışmayı prensip edinen firmamız Hatay İskenderun ve tüm ilçelerini kapsayan geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Vinç kiralama, iş makinelerine ulaşım noktasında önem arz eder. Biz de bu önem doğrultusunda size pek çok vinç kiralama hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler içerisinde en fazla dikkat çeken sepetli vinç kiralamadır. Çünkü sepetli vinçler uzunlukları sebebi ile yüksek binalarda oldukça tercih edilir. Bu sayede kişiler diledikleri yükseltilere, eşya kaldırma olanağına elde eder. Bu sayede de iş alanlarında çalışanın güvenliği sağlanır ve insan gücüne oldukça önemli bir alternatif güç sağlanmış olur. Binaların dış cepheleri için yapılacak işlemlerde oldukça tercih edilir. Bu sayede önceden zorlanan pek çok iş günümüz teknolojisi sayesinde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Firma olarak bu iş kolaylığına hemen ulaşmanızı desteklemekteyiz. Bu nedenle de vinç kiralama konusunda pek çok değişik hizmetler ile size yardımcı olmaktayız.


Firmamızın sizlere sunduğu vinç kiralama hizmetleri arasında sepetli platform hizmetidir. Özellikle bina dış cepheleri ile ilgili herhangi bir müdahale ihtiyacı doğduğunda firmamız size yardım eder. Bu hizmetimiz sayesinde artık yüksek katlı binalara ulaşmak oldukça kolay bir hal almıştır. Bu nedenle de iş alanlarının vazgeçilmez makineleri arasında sepetli platformlar yerini almıştır. Özellikle inşaat alanındaki çalışanların yüksek bir yere çıkarılması sırasında güvenlik hat safhada olmalıdır. Çünkü sabit bir vinç bu noktada önem taşır. Sepetli platformlar bu noktada hem çalışanların hem de işverenin içini rahatlatan bir yapıdadır. Sepetli platformlar sadece işçilerin taşınması için kullanılmaz. İhtiyaç duyduğunuz her ağırlıktaki eşyaların belirli bir yükseltiye ulaşmasında önem taşır.

Vinç kiralamada en fazla tercih edilen örümcek vinç kiralama hizmetlerine de firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çünkü örümcek vinçler kolay hareket kabiliyeti ile istenilen alana ulaşabilme olanağı sağlar. Bu sayede de iş alanlarında olmazsa olmaz makineler arasındadır. Örümcek vinçler her biri 3 metre uzunluğundaki 4 ayağa sahiptir. Bu görüntüsü nedeni ile ona örümcek adı verilmiştir. Her bir alana son derece kolay bir şekilde ulaşır. Üstelik örümcek vinçler uzaktan kumanda ile çalışır. Bu sayede de istenilen her durumda kişilere son derece büyük güvenli iş olanağı sunar. Uzaktan kumanda ile yön belirtilmesi asla çalışan kazalarına sebebiyet verdirmez.