Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 66 / 4 Kocaeli / İZMİT

Eksen Vinç Prefabrik Konteyner İzmit Kocaeli Bölgesinde faaliyet gösteren 20 yıllık bilgi birikimiyle 2000 yılında kurulmuştur. Temel ilke olarak hızlı ve seri çalışmayı prensip edinen firmamız Hatay İskenderun ve tüm ilçelerini kapsayan geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Eksen Vinç Prefabrik Konteyner Vinç olarak sunduğumuz bir diğer hizmetimiz ise makaslı platform hizmetidir. Makaslı platformlar diğer vinç türleri kadar yükselti sağlayamayabilir. Ortalama olarak 3 metreden başlayarak 16 metreye kadar ki yükseltilerde iş görebilir. Ancak diğer vinç türlerinden çok daha ağır yükleri kaldırabilir. Bu nedenle de yükseltinin fazla olmadığı ancak taşınacak yükün çok fazla olduğu durumlarda en iyi kullanılacak vinç makaslı vinçlerdir. Ağırlığın önemli olduğu alanların başında inşaat sektörü gelir. Bu nedenle de makaslı platformlar daha çok inşaat sektörü için kullanılır.

Tüm bu hizmetler Eksen Vinç Prefabrik Konteyner farkı ile size sunulur. Siz de dilediğiniz vinç kiralama olanağına firmamız aracılığımız ile sahip olabilirsiniz. İleri teknoloji ile donatılmış vinçler müşteri memnuniyetimizi arttırmada en önemli etmendir. Piyasada lider firma olarak sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat hizmet sağlayan firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine site üzerinde bizimle iletişime geçebileceğiniz mail bölümümüz bulunmaktadır. Bize mail attığınızda anında size ulaşarak; istediğiniz hizmetleri size sunabiliriz.