Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 66 / 4 Kocaeli / İZMİT

Saatlik vinç kiralama kısa süreli işlerinizde oldukça ekonomik bir kiralama seçeneğidir. Eğer işinizi 1-4 saat aralığında bitirmeyi planlıyorsanız saatlik kiralama yapmanızı öneriyoruz.

Eğer işiniz 4-8 saat aralığında sürecekse günlük vinç kiralama sizin için daha ekonomik olacaktır.

Aylık vinç kiralama uzun süreli iş planı olan müşterilerimize sunduğumuz seçenekler arasındadır ve günlük vinç kiralamaya göre daha uygun bir kiralama yöntemidir.

Yıllık vinç kiralama çok uzun süreli ve devamlı projelerde kullanılmaktadır. Yıllık kiralamalar sözleşme yapılması şartı ile aylık kiralamaya göre sizin için daha ekonomik olacaktır. Sonuç olarak ne kadar uzun süre ile kiralama yaparsanız o kadar indirim almış olursunuz.

Öncelikle kiralanan aracın periyodik muayene raporunun olup olmadığını kontrol ediniz. Vinç operatörünün vinç kullanım sertifikasını kontrol ediniz. İş Sağlığı ve Güvenliği evraklarının bir kopyasını yetkililerden talep ediniz. Kiralanan aracın Güvenlik Ekipmanlarını yetkililerden talep ediniz. Çalışılacak alanla ilgili gerekli bilgileri eksiksiz olarak vinç kiralama talebinde bulunduğunuz firma yetkilileriyle paylaşınız. Kiralanan aracın size söylenen metraj veya tonaja uygun olup olmadığını periyodik muayene raporundan kontrol ediniz. Çalışma yapacağınız alanla ilgili hangi Ekipmanın kullanılacağı hakkında bilginiz yoksa keşif için vinç kiralama firmasından yardım talep ediniz.